Львів – чудове місто не лише для прогулянок старовинними вулицями, але й для бізнесу. Саме тому, ми поспішаємо представити вашій увазі 2 готелі Джем для розміщення під час ділових відряджень або для проведення перемовин.

В статі нижче ми розглянули ці два готелі більш детально. Якщо ви плануєте відрядження у Львів, ви можете скористатись їх послугами, бронюючи готелі через агентство ділового туризму All Travel Group.

 

Готель Джем на Коперника – доступний міні-готель на 14 номерів в центрі Львова. Розташований у дворі жвавої вулиці Коперника, де часто відбуваються події в Палаці Мистецтв та Палаці Потоцьких. Стриманий дизайн, комфортні номери, смачні сніданки, якісний конференц-сервіс та ідеальне розташування – основні переваги даного готелю.

 

готелі Джем

 

Готель Джем на Гнатюка – стильний, молодіжний готель, вікна якого з більшості номерів виходять на проспект Свободи. Всього в готелі нараховується 35 стильних номерів. Знаходиться готель на вулиці Гнатюка. Для вашого комфорту пропонується яскравий дизайн, зручне розташування, кафе і коворкінг. Готель Джем на Гнатюка – ідеальне співвідношення ціни та якості.

 

готелі Джем

 

Бронюючи дані готелі через агентство ділового туризму All Travel Group ви отримуєте не тільки професійний сервіс, але й спеціальні корпоративні тарифи на бронювання номерів в готелі. Відрядження у Львів стане більш приємнішим, адже в нашому агентстві ви зможете також придбати квитки на потяг або замовити трансфер.

 

Якщо вас цікавить як саме розпочати співпрацю з агентством ділового туризму All Travel Group та забронювати готелі Джем у Львові, звертайтесь до нас за телефоном +38(044) 245-41-41 або пишіть свій запит на пошту info@altg.com.ua.