У цій статті ми надали детальну інформацію з пошуку кращого рішення для управління діловими поїздками для малого та середнього бізнесу.

Корпоративні поїздки – це важливий компонент розвитку бізнесу, але необхідно розуміти, що бюджет, який виділений на відрядження може швидко зростати. Ось чому так важливо взяти на себе управління відрядженнями та витратами.

Маючи на столі так багато варіантів корпоративних рішень для управління відрядженнями, ви як власник малого або середнього бізнесу підбираєте найкраще?

 

Чи варто вам найняти в компанію тревел-менеджера? Розпочати співпрацю з агентством ділового туризму? Перший крок до прийняття найкращого рішення – подумати про те, що ви хочете в результаті отримати: економію коштів, стабільну тревел-політику, безпеку співробітників.

 

Ми сміємо припускати, що, як малий і середній бізнес, ви захочете зробити пріоритетним управління корпоративними витратами на відрядження. Це передбачає створення робочої тревел- політики щодо відряджень, яка допоможе бізнес-мандрівникам не виходити за рамки бюджету, а також дасть змогу керувати відрядженнями та видатками.

Але зачекайте секунду – чому керування діловими поїздками має бути пріоритетом для малого та середнього бізнесу? Хіба ті небагато співробітників, які подорожують, не можуть впоратися з цим самостійно? Коротка відповідь – ні. Принаймні, якщо ваша фінансова група дбає про відстеження кожної витраченої гривні, якщо цінності HR змушують співробітників відчувати турботу, або якщо той, хто організовує поїздки, вважає за краще не проводити вихідні з телефоном, вирішуючи питання з авіакомпанією чи готелем в іншій країні.

Важливість управління діловими поїздками для малого та середнього бізнесу

Не дивно, що ділові поїздки є однією з головних статей витрат компаній. І не дарма: корпоративні поїздки виявилися одним із найкращих способів використовувати нові можливості для бізнесу, розвивати стосунки та наймати найкращі таланти. Але те, що у вас невеликий бізнес і у вас всього кілька співробітників, які їздять у відрядження, не означає, що ви повинні ігнорувати тревел-політику для своєї компанії. Навіть кілька бізнес-мандрівників можуть зіпсувати ваш бюджет на поїздки, якщо бронювання поїздки залишається на розсуд співробітників.

 

Отже, як управління бізнес-поїздками може допомогти вашому бізнесу працювати більш злагоджено? Завдяки централізації всіх замовлень та налагодженій роботі з агентством ділового туризму. Співпраця з агентством дозволить зберігати всю необхідну інформацію (рейс, готель, пункт призначення, тривалість, імена відряджених співробітників тощо) у єдиного постачальника.

 

відрядженнями

Поради щодо організації подорожей у малому та середньому бізнесі

Тепер ви знаєте, чому важливо керувати корпоративними поїздками навіть в рамках малого та середнього бізнесу. Ось чотири робочі поради, які допоможуть вам почати управління поїздками у вашому бізнесі:

 

  • Знайдіть надійне агентство ділового туризму
  • Реалізуйте політику подорожей
  • Оптимізуйте відрядження та керуйте витратами

Політика корпоративних поїздок

У разі управління відрядженнями малого та середнього бізнесу одним із найважливіших кроків стане впровадження ефективної корпоративної політики щодо відряджень.

 

Як малий та середній бізнес, ви, мабуть, маєте досить обмежений бюджет. Перш за все переконайтесь, що ваші відряджені співробітники дотримуються певного бюджету. Якщо виникають труднощі, впровадьте корпоративну політику щодо відряджень та забезпечте її дотримання. У корпоративній політиці на поїздки слід зазначити, скільки можна витратити на авіаквитки та готелі для ділових поїздок. Завдяки чітко викладеній політиці співробітники точно знають, скільки можуть витратити на відрядження.

Оптимізація управління витратами

Поряд зі складанням бюджету основним недоліком некерованих корпоративних програм відряджень є затримка звітів про витрати. Співробітники замовляють поїздки, купують їжу в дорозі та їздять на таксі до місця зустрічі у незнайомому місті.

 

Однак у некерованих програмах відряджень ці витрати невідомі фінансовій групі доти, доки мандрівник не повернеться і не надасть звіт про витрати. За обмеженого бюджету на поїздки це прямий шлях до виникнення труднощів. Співпраця з агентством ділового туризму та наявність робочої тревел-політики усуває цю загрозу, спрощуючи процес складання звітів про витрати.

 

Бажаєте, щоб управління діловими поїздками для вашого бізнесу було спрощено та оптимізовано? Звертайтесь до агентства ділового туризму All Travel Group за телефоном +38(044) 245-41-41 або пишіть на пошту info@altg.com.ua. Ми працюємо понад 8 років на ринку та знаємо все про ділові поїздки.