Більшість корпоративних клієнтів, які купують авіаквитки для бізнес-поїздок, зацікавлені у забезпеченні прямих та найбільш зручних маршрутів за мінімально можливими тарифами та з можливістю оплати за безготівковим розрахунком.

Агентство ділового туризму All Travel Group надає своїм клієнтам таку можливість, а саме: оптимальне співвідношення ціни та якості завдяки комплексному підходу, орієнтованому не тільки на можливості купівлі авіаквитків, але й на замовленні додаткових послуг, що охоплюють кожну бізнес-подорож: бронювання готелів, страхування, візова підтримка, трансфер з/до аеропорту, проведення заходів та ін.

Розглянемо процес бронювання авіаквитків за допомогою агентства ділового туризму All Travel Group, яким може скористатися будь-яка корпоративна компанія:

  1. Для початку вам необхідно визначитися з датою вильоту/прильоту, додатковими уподобаннями та напрямком.
  2. Після того, як ви визначилися з деталями вашого перельоту, ви надсилаєте заявку до агентства ділового туризму All Travel Group на пошту info@altg.com.ua.
  3. Наша команда підбирає максимально зручні 2 або 3 варіанти перельоту з огляду на особливості вашої поїздки.
  4. Також з нашою допомогою ви можете забронювати додаткові послуги на борту літака, вибравши конкретне місце та харчування.
  5. Після погодження та підтвердження перельоту пасажиром авіаменеджер викуповує місце на рейсі та відправляє вам на пошту електронний квиток.
  6. Також за додаткову плату ми можемо запропонувати вам скористатися послугами ВІП залу в аеропорту. Про це ми писали в попередній статті, ознайомитися з нею ви можете, пройшовши за посиланням ВІП в аеропорту.
  7. Сплатити надані послуги можна шляхом безготівкового розрахунку, оплативши рахунок, який вам надішле наш менджер.

авіаквитків

 

Пам’ятайте, що авіаменеджери All Travel Group відіграють ключову роль у консультуванні клієнтів щодо наступної інформації: наявність авіаквитків певного класу, доступність рейсу за вказаним маршрутом, зміни та затримки, можливість поставити авіаквиток на броню без його виписки, онлайн реєстрації та ін. За допомогою авіаменеджерів All Travel Group ви зможете без зайвих зусиль та хвилювань придбати авіаквитки та вчасно прибути на заплановану зустріч.

 

Якщо ви шукаєте надійного партнера для купівлі авіаквитків за безготівковим розрахунком, звертайтесь до агентства ділового туризму All Travel Group. Усі деталі уточнюйте за телефоном +38(044) 245-41-41 або пишіть на пошту info@altg.com.ua.