Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, кожен аспект вашого бізнесу потребує планування, організації та аналізу. Одним з напрямків розвитку бізнесу є планування ділових поїздок, і це набагато більше, ніж просто бронювання послуг. Від планування відрядження до моніторингу витрат — багато що залежить від створення успішної корпоративної політики ділових поїздок для вашої компанії.

Які переваги корпоративної політики ділових поїздок для підприємств?

Корректно розроблена корпоративна політика ділових поїздок вигідна підприємствам будь-якого розміру. Бізнес, який зростає, потребує співробітництва з компанією з управління діловими поїздками, яка підтримуватиме підприємство та його корпоративну політику ділових поїздок, аби воно мало змогу масштабуватися та розвиватися. Для більшості організацій необхідно прийняти рішення, яке дозволить створити корпоративну політику ділових подорожей всередині кожної компанії та, з її допомогою, розпочати управляти діловими поїздками. Також це дозволить адаптувати розроблену корпоративну політику подорожей для кожного регіону, де представлене підприємство, щоб вимоги до корпоративних ділових поїздок мали централізований характер. Це також означає, що кожна область може бути виміряна з погляду дотримання вимог, витрат, лімітів тощо.

У All Travel Group ми допомагаємо корпоративним компаніям декількома способами, зокрема:

  1. Надання інструментів для створення корпоративної політики щодо відряджень, яка відповідає цілям рентабельності інвестицій бізнесу, шляхом моніторингу та прогнозування витрат на відрядження. Добре продумана корпоративна політика ділових подорожей також допомагає підвищити відповідність вимогам, які переслідує компанія, а коли відповідність підвищується, витрати знижуються.
  2. Можливість заощадити в готелях по Україні та за кордоном бронюючи готельні номери за спеціальними тарифами All Travel Group. Менеджери з бронювання All Travel Group запропонують вам готелі, що відповідають вашому бюджету. All Travel Group співпрацює з більш ніж 1000 готелями по Україні по прямим контрактам зі спеціальними корпоративними тарифами, якими користуються клієнти нашої компанії.
  3. Детальні звіти та аналітика. Кожному клієнту компанії All Travel Group щомісяця надається детальна інформація по всіх замовленням співробітників замовника. Завдяки чому можна аналізувати, контролювати та покращувати тревел політику.
  4. Можливість оплачувати послуги післяплати. Підписавши корпоративний договір, постійний клієнт All Travel Group отримує можливість оплачувати послуги після їх надання. Післяплата спрощує фінансовий облік, економить час, дозволяє клієнту сплачувати рахунки за послуги після їх отримання в зручний для цього час.

ділових поїздок

 

Послуги з керування діловими поїздками All Travel Group допоможуть вашій компанії покращити корпоративну політику ділових подорожей, заощадити час та гроші, подбати про мандрівників, отримати цілодобову підтримку.

 

В All Travel Group ми завжди поруч із нашими клієнтами, від своєчасного бронювання послуг до допомоги у подоланні питань, які можуть виникнути під час ділових поїздок. Дізнайтеся, як досвід компанії All Travel Group може допомогти вам створити успішну корпоративну політику ділових поїздок саме у вашій компанії. Звертайтеся за телефоном +38(044) 245-41-41 або напишіть запит на пошту info@altg.com.ua.