Незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, український бізнес активізувався у сфері ділових поїздок стали поїздки за кордон. Важливо пам’ятати, що коли ви подорожуєте за кордон у справах бізнесу, ви представляєте не лише себе, але й свій відділ, свою компанію та свою країну.

Оператор ділового туризму All Travel Group радить підготуватися до такого формату поїздок, тому що існує набагато більше шансів, що щось піде не так, ніж у внутрішньому відрядженні. Адже перебуваючи за кордоном, ви матимете справу з іншими людьми, іншими звичаями та іншими правилами.

Задля того, щоб ви почувалися комфортно, ми склали короткий посібник з ділових поїздок за кордон. Правила та звичаї відрізняються залежно від країни, і важливо знати ці особливості, перш ніж їхати, але ось кілька універсальних речей, про які варто подумати.

Для початку All Travel Group пропонує поставити собі такі запитання перед тим, як вирушити у ділову поїздку за кордон:

 • Чи актуальний мій закордонний паспорт? Чи не закінчився його термін дії? (Якщо так, вам потрібно поновити його, оскільки деякі країни не приймуть його).
 • Чи потрібна мені віза?
 • Які щеплення потрібні? Чи потрібні мені таблетки від малярії?
 • Який курс валюти?
 • Яка різниця в часі? (Відставання від часового поясу є ворогом кожного ділового мандрівника).
 • Який дрес-код? (У мусульманських країнах жінки повинні носити речі закритого типу).
 • Які звичаї існують у цій країні? (Наприклад, у Японії прийнято витрачати багато часу на читання візитної картки людини, коли вона вручає її вам).
 • Які закони країни? (У Сінгапурі жування жуйки заборонено).
 • Чи прийнятні рукостискання чи поклони під час вітання?
 • Чи потрібна мені туристична страховка?
 • До кого я можу звернутися у разі надзвичайної ситуації?

У статті нижче All Travel Group дає відповіді на найпоширеніші запитання з якими може зіткнутися співробітник вашої компанії плануючи ділову поїздку за кордон.

Щеплення

Вимоги до щеплень залежать від країни. Хоча може не існувати жодних обмежень на прямі подорожі до та зі Сполучених Штатів, але можуть існувати обмеження, якщо ви подорожуєте опосередковано та зупиняєтеся в іншій країні до того, як досягнете кінцевого пункту призначення.

Хоча це і не обов’язково, бажано робити щеплення проти тифу, висипного тифу та інших захворювань. Щеплення від COVID-19 являються обов’язковими для всіх країн.

Перед виїздом з України перевіряйте інформацію щодо щеплень на веб-сайтах Міністерства закордонних справ України та Державної прикордонної служби, щоб дізнатися про поточні умови в’їзду в країнах.

Іноземна митниця та рекомендації для подорожей

Оскільки іноземні митні правила залежать від країни, дізнайтеся заздалегідь, які правила застосовуються до кожної країни, яку ви плануєте відвідати. З режимом в’їзду громадян України до інших країн світу ви можете ознайомитись на веб-сайті Міністерства закордонних справ України.

Якщо ви плануєте ділові поїздки за кордон, звільніть себе від переживань та марної трати часу, зверніться за послугами до оператора ділового туризму All Travel Group, щоб організувати ділову поїздку за кордон професійно. Менеджери з бронювання All Travel Group можуть швидко й ефективно організувати транспорт і забронювати готель. Вони також можуть допомогти спланувати ваш маршрут, отримати найкращі тарифи на подорожі, пояснити, у які країни потрібні візи, порадити щодо цін на готелі та розташування та надати інші цінні послуги.

 

поїздки за кордон

Плануючи ділову поїздку за кордон, пам’ятайте прості рекомендації від All Travel Group:

 1. Заздалегідь забронюйте всі необхідні послуги: готелі, авіабілети, трансфери, візи, страховки і тд.
 2. Перебуваючи в Україні сплануйте та домовтеся про ділові зустрічі з вашими партнерами.
 3. Визначте, чи потрібен буде перекладач, і, якщо так, забронюйте його заздалегідь. Пам’ятайте, що ділова мова, як правило, більш технічна, ніж розмовна.
 4. Зберігайте свій графік достатньо гнучким, щоб врахувати несподівані затримки.
 5. Подумайте про транспортування. Зверніть увагу на громадський і приватний транспорт, доступний у кожній країні, яку ви відвідаєте, і складіть план пересування. Домовтеся про трансфер з аеропорту до прибуття у країну.
 6. Підтвердьте звичайні робочі дні та години роботи в країнах, які ви відвідаєте. У багатьох країнах Близького Сходу, наприклад, робочий тиждень зазвичай триває з суботи по четвер. Обід триває від 2 до 4 годин у багатьох країнах.
 7. Будьте готові до різних погодних умов та перевіряйте прогноз погоди заздалегідь.
 8. Подбайте про придбання необхідних ліків, адже в багатьох країнах світу деякі ліки відпускаються за рецептом.

Після того, як ваші справи буде завершено, постарайтеся скористатися перевагами своєї подорожі, виділіть додатковий час, щоб оглянути визначні пам’ятки. Багато ділових мандрівників мають напружений графік і справді не мають достатньо часу, щоб відчути місцеву атмосферу. Це прикро, тому що вони можуть більше ніколи не опинитись у такій ситуації, тому спробуйте вписати додатковий день або два у свій розклад у місті, якщо це не коштуватиме додаткових грошей вашій компанії.

 

Отже, ділові поїздки за кордон – доволі складний і трудомісткий процес для будь-якого співробітника компанії. Для самостійної організації такої подорожі необхідно чимало знань, досвіду, перевірених контактів та часу.

За 9 років роботи оператор ділового туризму All Travel Group для корпоративних компаній спланував та організував більше 5000 бізнес поїздок за кордон. З All Travel Group працювати вигідно і зручно, адже менеджери завжди на зв’язку і всі необхідні для вас послуги ви можете замовити у одного підрядника. Тож, якщо ви досі плануєте ділові поїздки за кордон самостійно та маєте з цим труднощі, звертайтесь до All Travel Group, дзвоніть за телефоном +38(044) 245-41-41 або пишіть на пошту info@altg.com.ua, ми знаємо як саме ми можемо вам допомогти.