Коли мова заходить про організацію ділової поїздки, тревел-менеджерам відразу спадають на думку два обов’язкові елементи програми подорожей: розумна економія та найвищий ступінь дотримання вимог.

Замовлення ділової поїздки у відповідного партнера з організації бізнес поїздок має оптимізувати обидва ці аспекти. Правильний партнер також забезпечує найвищі стандарти безпеки ваших мандрівників, щоб ваша компанія могла виконувати свій важливий обов’язок перед співробітниками компанії – піклуватися та проявляти увагу.

Економія бюджету компанії

Замовлення ділової поїздки для більшої економії починається з усвідомлення того, що ви отримуєте найнижчі можливі тарифи. Від авіаквитків до готелів All Travel Group пропонує своїм клієнтам найкращі в своєму класі ціни, навіть в порівнянні з іншими провідними агентствами.

 

Але підвищення ефективності на цьому не закінчується, All Travel Group використовує цифровізацію процесів завдяки нашому першокласному набору інструментів для управління поїздками. По-перше, вказані інструменти бронювання заощаджують час ваших співробітників. Це означає, що вони можуть зосередитися на роботі, щоб просувати вашу компанію вперед, а не пропускати безліч потенційних замовлень.

 

поїздки

Забезпечення безпеки ваших мандрівників

Крім максимального збільшення рентабельності ваших подорожей, менеджери з відряджень несуть відповідальність за виконання зобов’язань щодо безпеки співробітників вашої компанії. All Travel Group працює лише з перевіреними готелями та партнерами, що передбачає підписання договорів на початковому етапі співробітництва, експертну перевірку всіх готелів в Україні на предмет якісного надання послуг та дотримання готелями правил щодо санітарного утримання та експлуатації готелів та інших підприємств готельного типу.

All Travel Group постійно робить кроки для покращення наших технологій та сервісу. Ми прагнемо до того, щоб сервіс, який ми надаємо нашим клієнтам, знаходилися на високому рівні в індустрії ділового туризму, щоб ми могли й надалі забезпечувати максимально можливу економію та забезпечувати безпеку ваших мандрівників.

 

Для того, щоб стати клієнтом оператора бізнес туризму All Travel Group, телефонуйте нам за номером +38(044) 245-41-41 або пишіть запит на пошту info@altg.com.ua.