Агентства ділового туризму, також відомі як бізнес-тревел агентства, надають послуги корпоративним компаніям та організаціям, пропонуючи комплексне обслуговування з організації ділових поїздок та заходів.

Агентства ділового туризму можуть бути дуже корисними для бізнесу з ряду причин. У статті нижче ми описали основні переваги використання агентства для керування корпоративними поїздками та заходами.

  1. Подорожі зі знижками

Агентство ділового туризму може надати компаніям багато пільг, включаючи знижки на переліт та проживання. Агентства ділового туризму, які організовують поїздки , часто бронюють великі обсяги авіаквитків та готельних номерів для співробітників та груп людей по всьому світу. Це ставить їх у сприятливе становище, коли справа доходить до отримання кращих тарифів або знижок на тревел послуги. Розпочавши співпрацю з бізнес-тревел агенцією, ви отримаєте спеціальну ціну на свою ділову поїздку.

  1. Заощаджуйте час і гроші

Економія часу та грошей є безсумнівною перевагою використання агентства ділового туризму. Завдяки їхнім галузевим контактам та досвіду вони можуть легко знайти для вас найкращі пропозиції. Більшість компаній обирають агентства, які спеціалізуються на роботі з клієнтами в тій же галузі, що й вони. Це дуже вигідно, оскільки досвідчені компанії зможуть оптимізувати вашу стратегію подорожей, розробити працюючу тревел політику, заощадивши ваш час і гроші.

  1. Цілодобова допомога

Підписавши договір з агентством ділового туризму, ви отримуєте персонального менеджера з бронювання, який виступатиме в якості екстреного контакту, коли вам або вашим співробітникам буде потрібна підтримка до, під час або після подорожі. Незалежно від того, чи подорожуєте ви по країні чи за кордоном, ймовірність, що вам знадобиться підтримка агентства ділового туризму є досить великою.

Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, менеджер з бронювання допоможе розв’язати питання, які періодично виникають під час ділової поїздки.

  1. Досвід роботи

Обирайте агентства ділового туризму з досвідом роботи від 5 років. Оскільки агентства ділового туризму, які мають багаторічний досвід у своїй сфері, можуть надати вам виключно професійні послуги з організації ділових поїздок та заходів. Їхні знання ринку туристичних послуг дозволяють їм бути в курсі останніх подій та отримувати знижки на всі види послуг.

 

ділового туризму

  1. Дотримання політики корпоративних подорожей

Співробітники компанії, які планують вирушити у відрядження, повинні дотримуватися політики корпоративних подорожей. Тревел політика включає конкретні класи польотів, зірковість готелів, вартість оренди автомобіля тощо.

Менеджер з бронювання послуг допомагає вашій компанії забезпечити виконання цієї політики, інформуючи ваших співробітників щодо всіх варіантів, які відповідають вимогам. Використовуючи тревел агенцію, ви отримаєте гарантію, що ваші співробітники дотримуються політики вашої компанії щодо подорожей без необхідності докладати додаткових зусиль для відстеження дотримання цих вимог.

  1. Найкращі системи бронювання подорожей

Бізнес-тревел компанії мають доступ до найкращих онлайн-систем для бронювання поїздок. У сучасному світі ділових подорожей наскрізне бронювання через Інтернет є необхідністю, оскільки воно усуває клопоти щодо індивідуального бронювання авіаквитків, номерів тощо. За допомогою агентства ділового туризму ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращі ціни. У процесі бронювання немає прихованих стратегій, оскільки менеджер використовує надійну та послідовну платформу бронювання.

  1. Повністю комплексне обслуговування

Окрім бронювання прокату автомобіля, авіаквитків, номерів та трансферу з аеропорту, менеджер з бронювання також може подбати про оформлення візи до місця призначення. Також є туристичне страхування, паркомісце, ділові зустрічі, заходи та багато іншого, що може організувати для вас агентство ділового туризму. Професійне агентство ділового туризму надає якісне комплексне обслуговування, тому вам не доведеться ні про що турбуватися під час відрядження.

Пошук відповідного агентства ділового туризму

Спочатку слід оцінити власну політику подорожей. Після того, як ви розробите чітку політику щодо подорожей, вибране вами агентство налаштує свої послуги відповідно до точних потреб вашої компанії. Ви також повинні враховувати напрямки, куди ваші співробітники, швидше за все, поїдуть, а також ваш бюджет на відрядження.

 

Агентство ділового туризму All Travel Group понад 9 років обслуговує корпоративні компанії, надаючи їм комплексне обслуговування з організації ділових поїздок та заходів. Бажаєте отримати спеціальні тарифи на бронювання туристичних послуг для своєї компанії? Телефонуйте до команди професіоналів All Travel Group +38(044) 245-41-41 або пишіть запит на пошту info@altg.com.ua, ми знаємо все про ділові поїздки та відрядження.